Deze aanbieding is helaas niet meer beschikbaar
Unox of Conimex soep 3 zakken €3 (1,7 liter) & vanaf €10 gratis bezorging @ Hoogvliet (tot 68% korting)
282° Verlopen

Unox of Conimex soep 3 zakken €3 (1,7 liter) & vanaf €10 gratis bezorging @ Hoogvliet (tot 68% korting)

€3€9,27-68% Gratis GratisHoogvliet Aanbiedingen
10
282° Verlopen
Unox of Conimex soep 3 zakken €3 (1,7 liter) & vanaf €10 gratis bezorging @ Hoogvliet (tot 68% korting)
Geplaatst op 27e jan 2021

Deze aanbieding is verlopen. Hier zijn wat interessante opties voor je:

Beste promo sinds jaren
Keuze uit alle stazakken van 570 ml (Keuze uit 20 soorten)
Aanbieding geldig t/m 02 februari, bij aankoop van 3 zakken

Gratis bezorging bij €10 aan Unox producten
(minimaal bestelbedrag €50)
hoogvliet.com/aanbiedingen/9911594

Normale prijs per zak Unox Soep Speciaal van 570ml
€3,09 Linzen hoogvliet.com/product/unox-soep-in-zak-linzen
€3,09 Tomatensoep Knaks hoogvliet.com/product/unox-tomatensoep-knaks
€2,99 Romige Pompoensoep hoogvliet.com/product/unox-soep-in-zak-speciaal-romige-pompoensoep
€2,99 Klassieke Tomatensoep hoogvliet.com/product/unox-soep-in-zak-speciaal-klassieke-tomatensoep
€2,99 Heldere Groentesoep hoogvliet.com/product/unox-soep-in-zak-speciaal-heldere-groentesoep
€2,96 Klassieke Ossenstaartsoep hoogvliet.com/product/unox-soep-in-zak-speciaal-klassieke-ossenstaartsoep
€2,95 Rijkgevulde Tomatensoep hoogvliet.com/pro…oep
€2,90 Romige Bospaddenstoelen hoogvliet.com/product/unox-soep-in-zak-speciaal-romige-bospaddenstoelen
€2,85 Vega Erwtensoep hoogvliet.com/product/unox-vega-erwtensoep
Community Updates
10 Reacties
Plaats reactie