Vandaag gratis optredens in heel Nederland i.v.m. Record Store Day!
239°Verlopen

Vandaag gratis optredens in heel Nederland i.v.m. Record Store Day!

2
apr 21e
In een heleboel platenzaken en/of boekwinkels in Nederland worden vandaag gratis optredens gegeven. Het programma is al begonnen, maar er zitten nog genoeg namen bij die de moeite waard zijn! Het hele programma per stad:

Alkmaar – Velvet
10:00 Mr Stone & the Black Dogs
11:00 Stories From Shamehill
12:00 Don Jae
13:00 Casa de La Muerte XXL
14:00 Anne Soldaat + Yorick van Norden (Unsung Heroes)
14:30 Skotwal
15:15 Waylon
16:00 Rose Martin
16:30 Yaël Vinckx

Almelo – Broekhuis
11:45 Lisa Nora

Almere – ’t Oor
12:00 Traudes
13:00 My Blue Van
14:30 Pitou
15:30 Yori Swart
tijd TBA Gitta de Ridder

Alphen aan den Rijn – Vinylandmore
12:00 The Jerry Hormone Ego Trip
13:00 The Timers (set 1)
14:00 Bakersongs
15:00 The Timers (set 2)

Amersfoort – Velvet
10:30 Cookhouse
11:00 St. Tropez
11:45 Dries
12:30 Zorita
13:15 VanWyck
14:00 Zitakula
14:45 JW Roy
15:15 Wende
16:15 I Am Oak
17:00 Drunken Dolly
17:45 Charlie & The Lesbians
18:30 Bettie Serveert

Amsterdam – Concerto
11:00 JW Roy
12:00 Wende
13:00 Ryan McMullen
14:00 The Mysterons
15:00 T-99
16:30 Arp Frique

Amsterdam – Record Palace
16:00 Shandon Sahm
17:00 Max Meser

Amsterdam – Velvet
12:00 Johan
13:00 Tim Knol
14:00 Desi Ducrot
15:00 Lucky Fonz III
16:00 Thijs Boontjes
17:00 The Mauskovic Dance Band

Apeldoorn – Plato
10:30 Indian Askin
11:30 Pitou
13:00 VUUR
15:00 Dandelion

Arnhem – Kroese
12:00 Shaemless
13:00 Raad van Toezicht
14:00 Fenne Lily
15:00 Veline
16:00 Raw Flowers
17:00 The Mysterons

Arnhem – Waaghals
11:00 Taveneer
13:00 I Am Oak
14:00 E.T. Explore Me
15:00 Indian Askin
17:00 Landmine Heart

Assen – Vanderveen
11:00 Nadua Kramer
11:45 Gert Eggens
13:30 Jan Terlouw Junior
15:00 Lloyd Spiegel

Bergen op Zoom – Waterput
11:00 Clean Pete
12:00 Afterpartees
13:00 La Jungle
14:00 King Dalton
15:00 Faces on TV
16:00 Navarone
17:00 Douglas Firs

Beverwijk – BMM Games n’ Vinyl
12:00 Jagd
16:00 Starfish

Breda – Green Vinyl
10:00 Kookenhaken
11:00 Mantis
12:00 The Hazzah
13:00 The Spvrk
14:00 Afterpartees
15:00 Tonsils
16:00 The Stangs

Breda – Grey
13:00 The Grey Pants
14:00 Nouveau Velo
15:00 Jellephant
16:00 Zea

Breda – Roots Mail Music
13:30 Reservoir Dogs Band
14:45 André van den Boogaart
16:00 Famous Belcrum Recordings
16:35 Romeo Spinelli

Breda – Velvet
08:00 Certain Animals
10:00 Rob Klerkx & The Secret
11:00 Awash
12:00 Fake Billy & The False Prophets
13:30 Clean Pete
14:30 Young Gun Silver Fox
16:00 Camilla Blue

Coevorden – Music Store
TBA Heftig

Delft – Sounds
13:30 Zea
14:45 The Jerry Hormone Ego Trip

Delft – Velvet
12:00 Gruppo Sportivo
13:00 Certain Animals
14:00 St. Tropez
15:00 Case Mayfield
17:00 Zitakula
18:00 Nina June
20:00 Ellen Ten Damme
21:00 Claw Boys Claw

Den Bosch – Maestro’s
11:00 MOOON
14:00 Lukas Batteau
15:00 Eddy & The Ethiopians

Den Haag – Paagman
12:30 Case Mayfield
13:00 Ellen Ten Damme
14:00 Gruppo Sportivo

Deventer – Plato
10:30 Jan Terlouw Junior
12:30 Indian Askin
13:30 Dandelion
14:30 Boogiemonster
16:00 Blue Guitars

Deventer – Variaworld
12:30 Youp Boelens
14:30 Jan Rot
16:30 Drive By Wire

Doetinchem – Wim’s Muziekkelder
09:00 Stef Woestenenk
10:00 Demi Knight
11:00 Voltage ft. Dave Vermeulen
12:00 E.T. Explore Me
13:00 Heiza
14:00 Chris Ellys (SLW)
14:30 Living Room Heroes
15:30 Rob Klerkx & The Secret
16:00 Lou Patty
17:00 Traudes
18:00 OOO (Out Of Order)
21:00 Rob Klerkx & the Secret

Dordrecht – Velvet
11:00 The Grey Pants
12:00 NovaWilde
13:00 The Spectors
14:00 Figgie
15:15 Tusky
17:00 Nana Adjoa

Ede – Velvet
12:30 Scrum
14:30 Traudes
15:30 Mango Zabba
16:15 Living Room Heroes

Eindhoven – Velvet
11:00 The Reaction
12:00 André van den Boogaart
13:00 Camilla Blue
14:00 Dries
15:00 Trans Luv Airlines
16:00 Clean Pete

Enschede – Broekhuis
15:45 Lisa Nora

Franeker – Mollema Music World
11:30 Stuart Mavis
12:30 Thomas Acoustic Koffer
14:00 Guggenheimer
16:00 Mudbirds
17:00 BR Doubleyou

Geesteren – Vinylparadijs
10:00 Lisa Nora
11:30 Tricklebolt
14:00 Dr. Blade

Gouda – Free Music
12:00 Nana Adjoa
13:30 The Brahms
15:00 Ellen Ten Damme
17:00 Secret Rendezvous
19:00 Claw Boys Claw

Groningen – Plato
11:00 OOO (Out Of Order)
12:00 Ellen Shae
15:00 Ruben Hein
16:00 Milo
17:30 L.A. Salami

Groningen – Van der Velde
15:30 Jan Terlouw Junior
16:30 Stuart Mavis

Haarlem – North End
12:00 Anne Soldaat + Yorick van Norden (Unsung Heroes)
13:00 Paul de Munnik
16:00 The Brahms
17:00 St. Tropez

Haarlem – Sounds
11:00 Ellen Ten Damme
16:00 Mantra
17:00 E.T. Explore Me

Harderwijk – Rock Heaven
13:00 Cookhouse
14:00 Drunken Dolly
15:00 Kim Sera
17:00 Dandelion
18:00 Mango Zabba

Heemskerk – Monos
12:00 Brendan James
16:00 Mark Fisher
17:00 Yorick van Norden

Hengelo – Broekhuis
13:45 Lisa Nora

Hengelo – Popeye
Rest van het programma is nog een verrassing!
tijd TBA Bössels
Joost de Lange Band

Hilversum – ’t Oor
11:30 Yori Swart
12:30 L.A. Salami
15:00 Claw Boys Claw
16:00 Moss
17:30 Ad Vanderveen

Hoogezand – Evelyn Novacek
13:30 Milo
14:30 Stuart Mavis
15:30 De Materie
17:00 Ruben Hein

Hoorn – Uptown Records
14:00 Brendan James
16:00 Ayonne
Hele dag 2 Vinyl DJ’s
Yorkone (graffiti artist) + Boxie
tijd TBA Jawek Kamstra

Kampen – Blue Music
11:00 Dandelion
15:00 Bobby Bee (solo)
16:30 Tricklebolt
17:00 Meindert Talma

Kampen – Home of Entertainment
Hele dag Live muziek op het buitenpodium

Leiden – Plato
11:00 Nina June
14:00 Iguana Death Cult
15:00 Jagd
18:30 Black Tarantula

Leiden – Velvet
11:00 Case Mayfield
12:00 The Mauskovic Dance Band
14:00 Bettie Serveert
15:00 Certain Animals
16:00 Gruppo Sportivo
17:00 The Grey Pants
18:00 Thijs Boontjes

Maastricht – Dominicanen
11:00 Aïcha Cherif
12:15 Sjeng Sjer & de Sjele
13:30 Jick Munro & The Amazing Lazerbeams
14:45 Nederlands Studenten Kamerorkest

Maastricht – Kinsum
10:00 Newborn Lunatics
12:00 Newborn Lunatics

Middelburg – Drukkerij
13:00 Navarone
14:00 JP Den Tex
16:30 Figgie

Nijmegen – Kroese
12:00 Living Room Heroes
13:00 Raw Flowers
14:00 MOOON
15:00 Raad van Toezicht
16:30 Fenne Lily

Nijmegen – Waaghals
10:00 Landmine Heart
11:30 Jellephant
14:00 Shaemless
17:00 Indian Askin

Oss – CD Kiosk
11:30 VUUR
15:00 Scrum
16:00 Lukas Batteau

Roermond – Jottem
11:00 Aaron
13:00 Aïcha Cherif
16:30 MOOON
Hele dag DJ MaxM
tijd TBA Stijn Grul

Rotterdam – Plaatboef
12:30 The Stangs
16:00 My Blue Van
17:00 Ellen Ten Damme

Rotterdam – Velvet
13:00 Standup ’69
14:30 Nana Adjoa
15:30 Novawilde
17:00 Case Mayfield
17:30 J. Bernardt

Sittard – Music Machine
10:00 Harold K
13:00 Blo Ya Top
14:15 Vandale
15:15 The Reaction

Tilburg – Sounds
11:00 Sheewawah
13:00 An Evening With Knives
14:00 Fake Billy & The False Prophets
15:30 Nouveau Velo

Utrecht – Broese
12:30 Yaël Vinckx
14:30 Meindert Talma
15:30 VanWyck

Utrecht – Plaatboef
13:00 Vikings in Tibet
14:30 OOO (Out Of Order)
16:00 Bakersongs

Utrecht – Plato
11:00 The Brahms
14:00 Nina June
15:00 Pocket Knife Army
16:00 Pistols & Palmtrees
17:00 Claw Boys Claw

Utrecht – Staffhorst
11:00 Lukas Batteau
13:00 Mango Zabba
16:00 Cookhouse
17:00 The Jerry Hormone Ego Trip

Utrecht – Swordfish & Friends
11:30 Figgie
14:30 The Mauskovic Dance Band
16:00 The Visual
17:00 Pitou

Veghel – Platenzaak Wil’m
10:30 Killed by martians
12:00 Nouveau Velo
13:30 Blaudzun
15:00 Bootleg Betty
16:30 Reservoir Dogs Band

Venlo – Sounds
11:00 Cyle Cary
12:00 Hausderjugend
13:00 Matthews Southern Comfort
14:00 A.J. Croce
15:00 Aïcha Cherif
16:00 The Hazzah
17:00 Voltage
v.a. 10:00 Peter Beeker

Vlaardingen – Platenreus
09:30 Tepeyo Project
10:45 Peachy
11:15 De Waanzin
12:15 Meneer van Dijk
13:15 Peyote
14:15 Lennart & The Hungry Hearts
15:15 Captain Peacock
16:15 Standup ’69
17:15 Fishbank
18:15 Crowjane

Vlissingen – Platenbaas
14:00 Hunterstreet
15:30 JP Den Tex
16:45 Eli Goffa
17:30 Altobelli

Zaandam – Coco
11:00 Zea
16:00 Brendan James

Zierikzee – MarmurGO
11:00 Bakersongs
12:00 JP Den Tex
15:00 Douglas Firs
16:30 The Monotrol Kid

Zwolle – Minstrel
14:00 Drive By Wire
15:00 Tricklebolt
16:00 The Good Hand
Hele dag DJ Collectief Soulclap

Zwolle – Plato
12:00 Ruben Hein
13:30 Tricklebolt
15:00 Ellen Shae
18:00 Racoon
Community Updates

Groepen

2 Reacties
machinistapr 21e

16:00 Milo in Groningen. Brrr, ik denk niet dat dit verkoopbevorderend …16:00 Milo in Groningen. Brrr, ik denk niet dat dit verkoopbevorderend werkt. Minder karakter in muziek is moeilijk te vinden.


Ik was hier in de war (edit: nog steeds eigenlijk). Want Milow ken ik wel (die jij denk ik ook bedoelt), maar Milo zegt me niks..
Aangepast door: "dian44" apr 21e
dian44apr 21e

Ik was hier in de war (edit: nog steeds eigenlijk). Want Milow ken ik wel …Ik was hier in de war (edit: nog steeds eigenlijk). Want Milow ken ik wel (die jij denk ik ook bedoelt), maar Milo zegt me niks..


Je hebt gelijk! Vast en zeker minder erg.
Plaats reactie
Avatar
@
    Tekst