Deze aanbieding is helaas niet meer beschikbaar
Veel rains jassen sterk afgeprijsd @ bol (zie omschrijving)
148° Verlopen

Veel rains jassen sterk afgeprijsd @ bol (zie omschrijving)

€21,95€79,99-73% Gratis GratisBol.com Aanbiedingen
3
dec 10e 2019

Deze aanbieding is verlopen. Hier zijn wat interessante opties voor je:

Kersttip. Heeeeel veel rains jassen erg goedkoop. Wel bepaalde maten

126488-FPr0d.jpg

126488-muVA8.jpg

126488-adpii.jpg

126488-8qeDC.jpg



Zwart: xxs/xs of s/m
Bekijk Rains Coach Jacket 1245 Jas - Zwart op: bol.com/nl/p/rains-coach-jacket-1245-jas-zwart/9200000096603734?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp

Groen xs/s
Bekijk Rains Regenjassen Coach Jacket Groen Maat:XS/S op: bol.com/nl/p/rains-regenjassen-coach-jacket-groen-maat-xs-s/9200000096603742?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp

Roze: xs/s en l/xl
Bekijk Rains Holographic Jacket 1801 Jas - Holographic Woodrose op: bol.com/nl/p/rains-holographic-jacket-1801-jas-holographic-woodrose/9200000105108388?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp

Blauw kort: xs/s
Bekijk Rains Short Coat 1267 Jas - Blue op: bol.com/nl/p/rains-short-coat-1267-jas-blue/9200000105108690?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp

Groen kort: m/l
Bekijk Rains Breaker 1265 Jas - Groen op: bol.com/nl/p/rains-breaker-1265-jas-groen/9200000096603640?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp

Zwart glim: xs/s
Bekijk Rains Holographic Jacket 1801 Jas - Holographic Black op: bol.com/nl/p/rains-holographic-jacket-1801-jas-holographic-black/9200000105108376?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp

Blauw lang: l/xl
Bekijk Rains Overcoat 1255 Jas - Blue op: bol.com/nl/p/rains-overcoat-1255-jas-blue/9200000105108568?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp
Community Updates

Groepen

3 Reacties
Prijs gaat omhoog zodra een artikel is uitverkocht, dit vanwege dat die dan door een andere verkoper wordt verkocht of een andere maat
Ik lees in de productomschrijving dat je hiermee zorgeloos door de regen kan lopen. Wel grappig zonder een muts. Maar hé, zolang het maar fashionable is toch?
Aangepast door: "Aelynx" dec 10e 2019
Niet echt de mooiste modellen van het merk... IMHO
Plaats reactie
Avatar
@
    Tekst