Deze aanbieding verloopt op 28 maart om 21:59
60°
9 Geplaatst 4 dagen geleden
2 stukken Jumbo Belegen Kaas 48+ (1,1 kg) voor €9,50 (= €8,72/kg)


Over deze aanbieding
Aanbieding is geldig van 15 mrt. t/m 28 mrt.
Jumbo kaas stukken
2 stukken à 430-545 gram
Uit de zelfbediening
Met conserveermiddel: E251
jumbo.com/aanbiedingen/jumbo-kaas-stukken/2838021-C-1
Berekening actie kilo prijs van 2 stukken kaas
€9,50/ 1090 gram = €8,72 per kilo
€9,50/ 1070 gram = €8,89 per kilo
€9,50/ 1050 gram = €9,05 per kilo
€9,50/ 910 gram = €10,44 per kilo
€9,50/ 860 gram = €11,05 per kilo
Normale prijs per stuk
€8,92 525 gram jumbo.com/producten/jumbo-gouda-holland-extra-belegen-kaas-48-stuk-525g-223118BAK (€16,99/kg)
€8,82 545 gram jumbo.com/producten/jumbo-belegen-kaas-48-stuk-545g-223117BAK (€16,18 per kilo)
€8,34 535 gram jumbo.com/producten/jumbo-jong-belegen-kaas-48-stuk-535g-223116BAK (15,59/kg)
€8,15 545 gram jumbo.com/producten/jumbo-jonge-kaas-48-stuk-545g-223151STK (14,95 per kilo)
€7,37 455 gram jumbo.com/producten/jumbo-jong-belegen-kaas-30-stuk-455g-223152BAK ((16,22/kg)
€7,16 430 gram jumbo.com/producten/jumbo-belegen-kaas-30-stuk-430g-223153BAK (€16,65 per kilo)
Ingrediënten
Jumbo kaas stukken
2 stukken à 430-545 gram
Uit de zelfbediening
Met conserveermiddel: E251
jumbo.com/aanbiedingen/jumbo-kaas-stukken/2838021-C-1
Berekening actie kilo prijs van 2 stukken kaas
€9,50/ 1090 gram = €8,72 per kilo
€9,50/ 1070 gram = €8,89 per kilo
€9,50/ 1050 gram = €9,05 per kilo
€9,50/ 910 gram = €10,44 per kilo
€9,50/ 860 gram = €11,05 per kilo
Normale prijs per stuk
€8,92 525 gram jumbo.com/producten/jumbo-gouda-holland-extra-belegen-kaas-48-stuk-525g-223118BAK (€16,99/kg)
€8,82 545 gram jumbo.com/producten/jumbo-belegen-kaas-48-stuk-545g-223117BAK (€16,18 per kilo)
€8,34 535 gram jumbo.com/producten/jumbo-jong-belegen-kaas-48-stuk-535g-223116BAK (15,59/kg)
€8,15 545 gram jumbo.com/producten/jumbo-jonge-kaas-48-stuk-545g-223151STK (14,95 per kilo)
€7,37 455 gram jumbo.com/producten/jumbo-jong-belegen-kaas-30-stuk-455g-223152BAK ((16,22/kg)
€7,16 430 gram jumbo.com/producten/jumbo-belegen-kaas-30-stuk-430g-223153BAK (€16,65 per kilo)
Ingrediënten
- Gepasteuriseerde melk
- zout
- zuursel (melk)
- stremsel
- conserveermiddel: E251
- kleurstof: carotenen

Community Updates
9 Reacties
gesorteerd opnl.pepper.com/aan…035
Maar daaintegen betaal je om je bips af te vegen voortaan het dubbele bij de owww zo goedkope jumbo
Heb je in ieder geval korting aan je kont hangen😁